Láska mezi Richiem a Gerdi

1. prosinec 2007 | 11.52 |

Láska mezi Richiem a Gerdi

31.03.2007

Richie in love
Je tu něco, o čem se může každé Richieho fanynce je zdát, ale mlaedému psovi z Německa se tento sen splnil. Popstar z US5 se zamiloval do "Gerdi vom Roten Bach". Bude doprovázet svého páníčka jen na světových tours.
Tento pes má dlouhé, hnědé chlupy, perfektní postavu a velké, tmavé oči: "Gerdi vom Roten Bach" je opravdu atraktivní pes, kterého ani opravdová hvězda nemůže popřít.Hned v momentě, kdy blonďatý zpěvák z US5 vstoupil na dvůr majitele psů Reného Lauterbacha spatřil 3 měsíčního psa se kterým si hned padli do náručí. Richie ležel na louce s malým psem v náručí, který olizoval jeho tvář. "Oba si spolu najednou začali hrát a už spolu pak zůstali" řekl Lauterbach v momentě, kdy Gerdi vylezl ze své boudy.19ti letý zpěvák žije v bytě v Berlíně, kde nebydlí společně se svojí skupinou. Přivedl si sebou pár lidí: reportéra a fotografa magazínu Bravo. Přišel také Stringiniho bodyguard, který je asi 2 metry vysoký.
"Nemám takovéhle typy hostů moc často." dodává
Lauterbach. Také nám prozradil, že Richie vůbec nic netušil v momentě, kdy po něm Gerdi skočil.
"Nemohl jsem se vůbec udržet! Skočil po mě, jako bych byl nějaký jeho velký kamarád".Lauterbach něchtěl nikdomu Gerdiho dát, Richie byl ale vyjímka. Gerdi má skvělou povahu a je schopný bez problémů cestovat se svým novým páníčkem.
Jeho matka vyhrála několik významných cen díky její kráse. Richie jí dal jméno "Candra".

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.88 (26x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře