Felipe Massa

14. říjen 2007 | 15.54 |

narozen: 25. dubna 1981, Sao Paulo, Brazílie

žije: Virageirro, Toscana, Itálie

stav: svoboný

rodina: otec Antonio Luiz, matka Elena, starší sestra, mladší bratr

výška:167

váha: 59 kg

oblíbené město: barcelona

oblíbená hudba: Rock a techno

hobby: fotbal, vodní sporty

trať která se mu zdá nejnáročnější: spa

jsou s Barrichelem přátelé?
S Rubensem vychází velmi dobře, při závodech sice na sebe nemají čas Ale jinak je Rubens jeden z jeho nejbližších přátel

O sobě:
Myslím si, že jsemzcela normální kluk, ale kdybych neřídil formuli 1, nebo nepracoval v jejím prostředí, nebyl bych šťastný.

Volný čas:
Poslouchám muziku, chodím do divadla. Mím nejoblíbenějším hercem je Rober de Niro. Tento hoch je opravdu ohromující. Líbí se mi všechny jeho filmy. Miluju filmi o gangách a mafii. GoodFellas, Once upon a time in America, Casino, samozřejmě že jsou včechni s de Nirem a jsou naprosto fantastické!!!!! Kromě těchto filmů také miluju Hoffe s Jakcem Nicolsnem. Nedávno jsem také objevil americký seriál 24 hodin a také jsem si to zamiloval.

Hudba:
Nemám vyhrazený styl hudby. Na závody si hudbu moc neberu. Ale rád si ji poslechnu když jsem doma nebo řídím auto.

Sport:
Rád hraji na Playstation, stejně jako většina jezdců hraju simulátor F1. Myslím si, že vám může docela pomoci. Nenaučíte se sice na něm jak projíždět zatáčky. Ale pomůže vám to zapamatovat si, jak jde která zatáčka či rovinka za sebou.
Než playstation mám ale radši sport, třeba fotbal nebo vodní sporty. To naprosto miluju.

Mím tak trochu zvláštním koníčkem je nakupování. Rád nakupuji oblečení a miluju hodinky.

Důležití lidé v mém životě:
Můj otec: Můj táta, stejně jako ostatní členové mé rodiny, mě po celou mou karieru podporoval a pomáhal mi, nejvíc co to jen bylo možné. Naše finanční situace nebyla vždy nejlepší, ale táta to vždy dokázal vyřešit. On mi pomohl uspět v první fázi mé kariery..

Ricardo Tedeschi: Na začátku mé kariery byl mím managerem. On má největší podíl na tom že jsem se dostal do F1. A pomáhá mi dodnes. Je to můj velký přítel. Potkali jsme když jsem začínal se závodními auty. Vlastnil tým RP Motosport Fomula Chevrolet team, za který jsem jezdil. Byl to pro mě klíčoví moment , který mi pomohl dostat se na závody do Evropy.

Robert Carlos: Vedl motokárový tým za který jsem jezdil v letech 1992 - 97. První roky závodění jsou velmi důležité pro další vývoj.

Peter Sauber: Nabídl mi tu nejdůležitější věc, testovat pro jeho tým Sauber. To mi otevřelo cestu do formule 1. První test byl na okruhu Muggelo. Na tento okamžik nikdy nezapomenu. Byla to můj první smluvní vztah s F1 a já mu za to moc děkuji. Rok 2002 byl pro mě velmi dobrá škola..

Jean Todt: On mi nabídl abych jezdil ve Ferrari. Byl to obrovskz krom v mé karieře. Řídit legendární červené auto to je sen každého kluka.

Nicolas Todt: V roce 2003 se stal mím managerem. Na začátku roku jsem ho potkal a navázali jsme moc dobrý vztah. Zeptal jsem se jestli by nechtěl býr mím managerem a on souhlasilm Máme velice dobré partnerství.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře