Rozhovor..

2. prosinec 2007 | 16.50 |
› 

Rozhovor..

Na Polské stránce INTERIA.PL skupina US5 odpověděla na otázku o svých nejlepších a nejhorších vzpomínkách z dosavadní kariéry.

Chris Watrin:Všeobecná suma našich dosavandích vzpomínek jsou pozitivní. Hodně cestujeme , setkáváme se s fanoušky, poznávali jsme tak hodně sympatii a podporu. A nejdůležitější je to, že můžem vystupovat na scéně, můžem dělat to co milujem. Proto si sobě nemůžem připomínat žádné zlé momenty. Ale jedno negativní tu je a to rozdělení rodiny a přátelů.

Izzy Gallegos:Pro mě nějhorší moment byl během našeho prvního tour, kdy jsem měl pohmožděné kolenao a musel jsem na operaci. Nemohl jsem pár měsíců tančit byl jsem pořád v posteli a byl jsem strašně nešťastný. To bylo hrozné.

A nejlepší moment pro mě byl když jsme dostali první zlatou desku, za písničku Maria. To jsme zrovna hráli koncert v Německu a náš manažer přerušil vystoupení, aby jsem si vyzvedli zlatou desku. V tu chvíli jsme mohli úspěch sdílet s fanoušky.

Richie Stringini:Na všechny horší momenty nemůžu zapomenout. Bylo velmi zvláštních momentů, tak jako naše první odměna v Bravu, první Zlatý otto, který jsme dostali od čtenářů Brava.

Více na na této stránce .

www.richie--stringini.blog.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře