NT měli nehodu !!! :(

28. prosinec 2007 | 20.56 |

435.jpg picture by MartiKaulitz2

Šok pro všechny fanoušky Nevada Tan!

Na cestě na koncert do Celly byly Nevada Tan jsou v šoku.

Stalo se to v 9:20h ráno na dálnici u Hannovera.Mercedes přejíždí na pravý pruh dálnice a nevidí autobus od Nevada Tan - náraz!

Kapela trpí traumata. Úrazy nejsou zlý,jak se zpočátku domnívali:Kytariska David, který jediný nespal,měl z toho pohmožděniny a odřeniny. On byl jediný kdo mohl pomoci - přesně jako řidičce Mercedesu - nemocnici v poledne opustila.

Basista Linke zažil horor: "Ráno jsem se vzbudil první. David je ranní ptáče. Seděl již vpředu u řidiče a při nárazu narazil hlavou do přístrojové desky." Tohle ráno bylo tentokrát osudné.

Úleva z šoku je velká: "Bohudíky nepřihodilo se mu nic vážnějšího,mimo krvácející brady a zraněním na čele a ramenu", mluví Linke.

"My jsme byli příčinou velké zácpy. Policisté mají poděkování jak za pomoc tak jsou pozvání na náš zítřejší koncert v Celle."

S Davidem Yam! Ještě nemluvil.Přece od kapely jsme se dozvědeli, že je na cestě k zlepšení a v žádném případě se nezřeknou koncertu v Celle: "David je také ještě nastydlí a teď se má rychle nastěhovat do hotelového pokoje,aby byl fit na koncert."

zdroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: NT měli nehodu !!! :( andrea* 06. 01. 2008 - 19:14